Пн-Пт: 09:00 - 20:00
Сб: 10:00 - 18:00
Нд: 10:00 - 17:00
на верх

Історія компанії

Ми раді вітати Вас на сайті компанії КІНГ АВТО.
Якість, надійність, сервіс - сьогодні, завтра і назавжди.

Інтернет магазин КІНГ АВТО базується на основі спеціалізованого супермаркету автотоварів роздрібного продажу Компанії "КІНГ АВТО", який розпочав свою роботу у вересні 2010 року. Концепція супермаркету автотоварів "КІНГ АВТО" полягає у постановці повного спектру автомобільного обслуговування: продаж від дрібних комплектуючих до повного набору запасних частин. 

Інтернет магазин автотоварів "КІНГ АВТО" пропонує широкий спектр аксесуарів для авто, автокосметики та автохімії, практично для всіх марок автомобілів, шини та диски, акумулятори, запасні частини та витратні матеріали.

Для отримання необхідної інформації про товари, автосервіс, час роботи магазину «КІНГ АВТО» можна за номером телефону, 044–593-20-20.

Консультація спеціаліста та швидке обслуговування – це ознаки «КІНГ АВТО».

Покупець може легко ознайомитись з асортиментом, акціями та новинками, а також замовити необхідний товар прямо на сайті. Ми для вас працюємо, у будні з 9.00 до 19:00, у суботу з 10:00 до 18:00, та неділю з 10.00 до 17:00. Довідки за номерами телефонів: (044) 593-20-20 – багатоканальний телефон.

«КІНГ АВТО» – це робота висококваліфікованого персоналу, який готовий надати професійну консультацію з будь-якого питання. Привілей постійного покупця – це цінова перевага та гарні знижки. Ще один показник, який свідчить про європейський рівень магазину, є асортиментом. В інтернет магазині «КІНГ АВТО» представлені: широкий спектр автомобільних аксесуарів, автокосметики та автохімії, а також автозапчастини для більшої частини сучасного автомобільного ряду.

Крім того, завдяки партнерським відносинам з такими постачальниками, як компанія КІНГ КОМПАНІ, мережа дає покупцям можливість замовлення будь-якого найменування товару за доступними цінами.

Ми завжди раді спілкування з нашими клієнтами. Якщо у вас є будь-які побажання, пропозиції, зауваження щодо роботи нашого Інтернет-магазину - пишіть нам, і ми з вдячністю візьмемо вашу думку до уваги: ​​Електронна пошта: [email protected]

Інтернет-магазин КІНГ АВТО
ул. Кольцевая дорога, 15А Киев п-кт. С.Бандери, 23 Киев
FB YouTube