Кліщі затискні з фіксатором 250мм TOPTUL DAAY1A10
На вантажі: N1008202
(0)
Немає в наявності
Ціни можуть відрізнятися, звертайтеся до менеджерів
характеристики
Код: N1008202
Бренд/Виробник: TOPTUL
Рабочая длина (мм)
Інтернет-магазин "КІНГ АВТО", м. Київ, вул. Кільцева дорога 15А, тел: +380 44 593-20-20, +380 67 375-23-55, +380 95 931-68-33 графік: Пн-Пт 9-18, Сб, Нд - вих.
Доставка товару по Україні
Вигідні ціни
Зручний час роботи
Широкий асортимент товару
Консультація на замовлення
Переглянуто
Код: AA-0021801
Немає в наявності
Бренд/Виробник: TECHLINE
Радиус диска R15
Ширина диска 6.0
Количество отверстий 5
Расстояние между отверстиями 108
Диаметр ступицы 63.4
Вылет диска 52.5
Код: AA-0034785
В наявності
Бренд/Виробник: TOPTUL
Тип головки 6-ти гранная
Размер головки 26 мм 29 мм 32 мм 36 мм 18 мм 52 мм 41 мм 34 мм 11 мм 27 мм 22 мм 31 мм 16 мм 23 мм 12 мм 19 мм 13 мм 10 мм 9 мм 8 мм 7 мм 6 мм 17 мм 15 мм 14 мм 21 мм 33 мм
В наявності
Бренд/Виробник: TECHLINE
Радиус диска R14
Ширина диска 5.0
Количество отверстий 5
Расстояние между отверстиями 100
Диаметр ступицы 57.1
Вылет диска 35
Радиус диска R15
Количество отверстий 4
Інтернет-магазин КІНГ АВТО
ул. Кольцевая дорога, 15А Киев п-кт. С.Бандери, 23 Киев