м. Київ, вул. Кільцева дорога 15А
Поява у XVII-XVIII столітті та розвиток автоіндустрії у XX стимулювали і хімічне виробництво. Ароматизатори - просочені ароматичними ароматизаторами, вироби - стали модними і незамінними для транспортних засобів. Фантазія сучасних виробників вражає: адже сьогодні можна придбати автомобільні ароматизатори не лише з ароматом, а й у вигляді улюблених голлівудських зірок і персонажів: Кіану Рівза, Чендлера Бінга та Рейчел Грін. Як же з'явилися знамениті пахучі "ялинки", як правильно вибрати і які види ароматизаторів існують на ринку сьогодні?
Джерело: Smellthefun
Як молочник зі США допоміг винайти "ялинку-пахучку"
Уперше ароматизатор для машини з'явився 1952 року завдяки американській компанії "Carfreshner". Історія свідчить, що розвізник молока з містечка Вотертаун, штат Нью-Йорк, одного разу поскаржився Джуліусу Саману на огидний запах кислого молока в кабіні. Хімік вирішив проблему: закріпив аромат, створений з ефірних олій хвої, на паперовій основі. Так з'явилася впізнавана в усьому світі "ялинка-пахучка". Однак спочатку форма ароматизатора нагадувала силует моделей, популярних у той час. Тільки 1959 року Джуліус запатентував фігурку дерева, що нагадує ялинку, оскільки вульгарну фігурку в сімейному авто наважувалися повісити далеко не всі. Сьогодні Джуліуса Самана вистачило б на інфаркт, бо покупці неправильно використовують винахід.
! За інструкцією, упаковку "ялинки" надрізають у верхній частині і раз на тиждень витягують невелику частину освіжувача, щоб відрегулювати інтенсивність аромату. За даними виробника, так аромат триватиме до 7 тижнів.
Які види ароматизаторів існують?
Сучасні освіжувачі діляться на 2 групи: стандартні ароматизатори (маскують неприємні запахи) і поглиначі запахів (їх нейтралізують). Відмінність між цими категоріями в їхніх властивостях. Поглиначі запахів усувають речовини в повітрі і повітря повністю очищається. Такі наприклад продаються в магазині Kіng Auto: ATAS Plak та Sonax Car Breeze.
Проте покупці більше знайомі зі звичними освіжувачами й ароматизаторами, які маскують (не вбивають) запах, змішуючись із киснем. Різновидів ароматизаторів на ринку кілька: Картонні - найпростіші. Виробник просочує картонну або паперову основу ароматичними речовинами. Термін служби - 2-3 тижні А де ж приклад, запитаєте ви. Сухий ароматизатор AREON Mon Classic (lemon) подарує авто кислий і соковитий запах лимона.
Рідинні виробляються в ємності ароматичною рідиною, що передає запах у салон. Інтенсивність регулюється за допомогою клапана. Водій може встановити її на повітропровід або на приладову панель авто. Служить рідинний ароматизатор 2 місяці. У цій категорії рекомендуємо ароматизатор Dr. Marcus із запахом кокоса.
Гелевий ароматизатор - це ємність, наповнена желеподібним вмістом. Щоб відчути аромат, баночку проколюють. Ефект тримається 1,5-2 місяці. Гелевий ароматизатор Aroma Car з полуницею, прослужить саме стільки.
Спреї - економний варіант. Принцип роботи схожий з освіжувачами повітря. Приклад – Areon Vip Parfume.
ТОП-6 порад щодо вибору аромату
Попереджений, значить озброєний: склад, тривалість