Пн-Пт: 09:00 - 20:00
Сб: 10:00 - 18:00
Нд: 10:00 - 17:00
на верх

Доставка

Доставка по Україні

Доставка товару здійснюється через службу "Нова Пошта"

Адресна доставка Нової пошти
Ви можете замовити адресну доставку Новою поштою, під двері будинку, офісу або виробництва. 
Вартість оплати уточнюйте у наших менеджерів або в додатку Нової пошти.
Термін адресної доставки в середньому 1-3 дні.

Доставка у відділення Нової пошти
Найзвичніший і найнадійніший спосіб отримати хороший інструмент вчасно. 
При виборі відділення зверніть увагу на тип відділення і максимальну вагу, яку воно здатне прийняти. На поштове - не більше 5 - 30 кг. І тільки вантажне приймає посилки вагою від 30 кг. до 1 т.
Термін зберігання на відділенні - 5 днів. Згідно з угодою між нашими компаніями, якщо ви не заберете посилку, через 5 днів вона автоматично відправляється назад до нас на склад.
Термін доставки на відділення 1-3 дні.
Ціна залежить від габаритів і вартості товару, кількості місць і додаткових послуг. Приблизну вартість можна уточнити у наших менеджерів або в додатку Нової пошти.
Уважно перевіряйте товар при отриманні! Перш ніж піти з відділення або відпустити кур'єра - перевірте цілісність і комплектацію замовлення.
Ми працюємо тільки з Новою поштою. На відміну від інших транспортних компаній, вона дозволяє застрахувати посилку на повну вартість. Тому, якщо з вашим товаром що-небудь трапиться під час транспортування, пошта компенсує збитки.
Помітили пошкодження упаковки або вмісту - відмовляйтеся його приймати! Вимагайте бланк "Акт приймання-передачі" і детально опишіть дефекти. Телефонуйте після цього нам, ми допоможемо розібратися в ситуації.
Якщо ви не оформите претензію, ми не зможемо домогтися компенсації збитків. Забираючи товар з відділення або рук кур'єра, ви даєте юридичну згоду, що не маєте претензій до роботи Нової пошти.
З моменту відвантаження вашого замовлення у відділення Нової пошти - вона несе відповідальність за його цілісність, терміни і ціну доставки.

Інтернет магазин КІНГ АВТО працює в будні з 9.00 до 18.00, замовлення оформлені в Суботу та Неділю оформляються з Понеділка.

Увага! Неправильно вказаний номер телефону, неточна або неповна адреса можуть призвести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте ваші персональні дані під час реєстрації та оформлення замовлення. Конфіденційність реєстраційних даних гарантується.

Доставка виконується щодня з 10:00 до 17:00 години, в суботу та неділю доставки немає. Товари, замовлені вами у суботу та неділю, доставляються у понеділок. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення та наявності товару на складі.

Місце доставки
Доставка здійснюється за адресою, вказаною під час оформлення замовлення. Якщо необхідно доставити товар за іншою адресою, необхідно повідомити адресу менеджера Служби доставки, яка зв'яжеться з вами безпосередньо після оформлення замовлення на сайті.

Правила
При оформленні покупки на організацію, вам будуть передані рахунок-фактура, а також накладна, в якій необхідно поставити печатку вашої організації. купівлю окремою графою. Увага! Просимо вас пам'ятати, що всі технічні параметри та споживчі властивості товару, що купується, вам слід уточнювати у нашого менеджера до моменту купівлі товару. До обов'язків працівників Служби доставки не входить здійснення консультацій та коментарів щодо споживчих властивостей товару. При доставці замовленого товару перевіряйте комплектність доставленого товару, працездатність товару (якщо це дозволяє), відповідність доставленого товару опису на нашому сайті, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень.
При не заяві вами під час отримання товару претензій щодо механічних пошкоджень, надалі подібні претензії не розглядаються.

Якщо у вас виникли питання щодо оформлення замовлення, зв'яжіться з менеджером за допомогою телефонного зв'язку 095-931-68-33; 067-375-23-55 Електронна пошта: [email protected]

Інтернет-магазин КІНГ АВТО
ул. Кольцевая дорога, 15А Киев п-кт. С.Бандери, 23 Киев
FB YouTube